BEN BAHAR5ER

Bahar Beşer olarak doğdum. Çok istediğim kep’i uzaya fırlattığımda bana Bahar5er olarak geri döndü.

Bu hayatta bir PAY’ım var Paylaşırım, Anlatırım, Yazarım.

Senin geçtiğin kurumsal yollarda ben de yürüdüm. Yol daima yokuştur. Zirveye ulaştığında kuşbakışı tebessümünü yüzüne yerleştirmen için buradayım.

Profesyonel iş hayatına 2001 yılında otelcilik ile başladım. Hem iş hem üniversite hayatımda bana marka alanında çalışmamı öneren bir akademisyen sayesinde 9 yılımı Kurumsal İlişkiler ve Marka Uzmanlığı ile birleştirdim. Çok çılgın bir rakam gibi okunabilir, bu mümkündür. Sadece 2 kişilik bir ekip 20000 Üye Yönetimi+(65bin-Aileleri dahil) Topluluk Yönetimi, 1000 adet kurumsal sosyal sorumluluk ve etkinlik projesinin koordinatörlüğü ile 76 farklı hayat boyu öğrenme-eğitim kurs organizasyon yönetimini üstlenmiştir. Son 5 yıldır: Kurumsal Eğitmenlik, Marka Mentor olarak iş hayatımı sürdürüyorum.

“Meşhur olma love mark ol” der, sana özel hazırlanmış kişisel marka Planınızın Adımlarını Yaratırım.

Meşgul hayatlarımızı profesyonel şekilde sadeleştirmek ve akılda kalıcı bir “Sen” keşfetmek için çalışıyorum. “Kendi” olmayı seçenlerle bir aradayım. Ömürlük yanımızda olan kendi markamızdır.

  • Muğla Üni – Turizm ve Otel İşletmeciliği
  • Anadolu Üni – İşletme Fakültesi – İşletme
  • Çukurova Üni – Pazarlama, Marka Yönetimi Yüksek Lisans
  • Sakarya Üni – Androgoji Eğitimi Kurumsal Eğitmenlik
  • Galatasaray Üni – Sosyal Medya ve Dijital Dönüşüm
  • Boğaziçi Üniversitesi Kadın Yönetici Okulu Turizm Girişimcilik Eğitimini tamamladım. Kadın girişimciler ile marka ve hikayeleştirme alanında eğitim ve danışmanlıklara devam ediyorum.

15 sene öğrettikçe öğrenen biri. Doğa sever. Yeşil İletişimci.

Ben dünyada bir noktayım.

Dijital Markalaş, Fijital Markala

%d blogcu bunu beğendi: