STORYBRANDING

Marka Yolculuğunu Hikayeleştir!.

Müşterilerinizi harekete geçirecek, onlara ilham verecek bir marka hikayesi oluşturmak mı istiyorsunuz?

Bunun nasıl olacağı konusunda birlikte çalışmaya istekli iseniz ideal müşterileriniz için mesajınızı netleştirecek ve duygulara hitap etmelerini sağlayıcı hikayeleri gelin birlikte yazalım.

Neden Hikayeleştirme Hizmeti almalıyım?

Jorge Bucal der ki; ” Hikayeler çocuklara uyumaları, yetişkinlere uyanmaları için anlatılır”. İş dünyasında bir adım önde olmak ve sözlerinizle fark yaratabilmeyi başarmak için hikayeleştirme tekniğini kullanıyoruz.

Hangi alanlarda hikayeleştirme hizmeti alabilirim?

-Her markanın bir hikayesi vardır. Markanıza ait bir hikaye için marka hikayesi oluşturma (Storybranding) hizmetini satın alabilirsiniz.

Ürün veya hizmet hikayeleştirme hizmeti alabilir, dijital bir girişim yolculuğunuz için web sitesi, mesaj ve e- mail hikayeleştirme desteği alabilirsiniz.

-Toplantılarınızda hazırlamış olduğunuz grafikleriniz verimli bir şekilde aktarımını sağlayabilmek için sunum hikayeleştirme veya özel bir amaca yönelik organizasyonunuz için hediye, bağış, yarışma vb. etkinlik hikayeleştirme hizmetinden yararlanabilirsiniz.

-Sosyal medya içerikleriniz, kişisel bir konuşma hazırlığı veya hikayeleştirme eğitimi almak isterseniz bir tık ötenizdeyim.

Ortak paydada buluşuyorsak eğer siz de, bu hikaye de yer alın. Kendi hikayenizi yazın.

Benzersiz hikayenizi siz de paylaşın!. Bir sohbet, bir eğitim, bir danışmanlık hizmeti veya marka mentor network de buluşmak üzere…

Bahar5er

Kurumsal Hikayeleştirme çalışmalarına ek olarak Kişisel markanı hikayeleştirebilirsin

7 günde Kişisel Marka Mentorluğu veya / 7 Günde Dijital Marka Mentorluğu online – canlı çalışma ile seninle.

Hakkımda

Merhaba, Daha fazla bilgi edinmek istersen hikayem seni bekliyor.

Dijital Markalaş, Fijital Markala

%d blogcu bunu beğendi: