akademi

Hey! Fotoğraftaki büyük kadrajda yer alan kişi benim. Bir diğer kişi sen neden olmayasın! Tarihin kişiye özgü en farklı marka mentörlük programına davet ediyorum seni.

Marka’mdaki rakam (bahar5er) birebir eğitim ve mentorluk çalışmalarım ile markanızın yanındayım. Marka sensin; kişiye özgü organize edilen uzun dönem mentorluk programıdır. 9 farklı başlık altında (İletişim, Marka, Pazarlama, İmaj, Öz Yönetim, İtibar, Dijital, Değer, Algı) çalışmalarını 8 farklı mentorluk tekniği içinden sizin için en doğrusunu seçilerek aktarır. Kendi geleceğini kendin dönüştür. Program’a kısa seçenekli rotalar da dahil edilmiştir.

Kişisel Marka meşhur olmak değildir, özgün olmakla ilgilidir. Senin adın ve soyadın gibi. Kimseyi seni/markanı meşhur edeceğim diye vaad sunmuyorum. Benim vaadim kendin ve çevrenle nasıl marka iletişimi kuracağını öğretmek. Sen de var olan ışığı ortaya çıkarmak için çalışan bir marka mentorum… bahar5ermarkayolculukakademi de Eğitim ve Mentorlük dışında PAY atölyesi için ulaşabilirsiniz.

Dijital Markalaş, Fijital Markala

%d blogcu bunu beğendi: